Неліцензійне програмне забезпечення - яка відповідальність?

Нині важко уявити підприємство без комп'ютерів. Комп'ютери полегшують роботу, роблять її швидше, автоматизують безліч операцій тощо. І на кожному комп'ютері використовується різне програмне забезпечення: операційні системи, бухгалтерські програми, офісні програмні пакети, проектне програмне забезпечення та інші програми. І тут постає питання авторських прав.

ЧИТАТЬ

НАВІЩО ПОТРІБЕН УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК НА ПІДПРИЄМСТВІ?

Зараз на бізнес впливає безліч факторів: нові технології, регулювання з боку держави, зростання підприємства та ін. Під впливом цих факторів структура бізнесу змінюється, вона стає складнішою, виникає необхідність у його розподілі на велику кількість юридичних осіб, підрозділів тощо.

Як за таких умов власник бізнесу може про все знати та правильно приймати рішення?

ЧИТАТЬ

АВТОМАТИЗАЦІЯ ТОРГІВЛІ: РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ АБО УПРАВЛІННЯ ТОРГІВЛЕЮ?

Коли власник замислюється над автоматизацією бізнесу, часто виникає питання: яке програмне забезпечення вибрати. У цій статті ми вам розкажемо про автоматизацію магазинів і невеликих торгових точок.  
ЧИТАТЬ

ТОП-6 ПОМИЛОК ПРИ СТВОРЕННІ СИСТЕМИ ОБЛІКУ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Наш досвід та практика роботи показують, що найчастіші помилки при проєктуванні систем управлінського обліку обумовлені відсутністю підходу до призначення системи, прорахунками у методології ведення обліку та особистісних факторів працівників. Всі ці помилки можна умовно поділити на кілька груп...

ЧИТАТЬ

Економічний ефект від впровадження BAS

Коли Ви купуєте програмний продукт BAS або тільки збираєтеся це зробити, у Вас виникає резонне питання: яку вигоду я від цього отримаю? Цим питанням задається кожен клієнт. У випадку з BAS це питання особливо гостре, оскільки відчути ефект від невловимого продукту досить складно.

ЧИТАТЬ

7 ефективних KPI для відділу продажів

Досить поширена помилка, що виручка, залучена менеджером зі збуту, є тим єдиним показником, який має значення в роботі відділу продажів. Однак це застарілий підхід. Яка маржинальність тих угод, які зробив менеджер? Наприклад, один менеджер продав товару на суму 100 тис. грн. з маржинальністю 10%, а другий - на 60 тис. грн., але з маржинальністю 20%. При описаному підході перший менеджер краще виконав KPI, але другий менеджер приніс компанії більше прибутку.

ЧИТАТЬ

KPI в бізнесі - що це?

Показник KPI прийшов до нас із Заходу, де він з успіхом використовується вже не один десяток років. Це інструмент, що дозволяє аналізувати ефективність будь-якої діяльності, а також відсоток досягнення цілей. Згідно з різними дослідженнями, близько 80% вітчизняних топ-менеджерів не задоволені тими показниками результативності та ефективності, які є в їхніх компаніях. Вони просто не бачать зв'язку між планами, результатами і мотивацією співробітників. Впровадження системи KPI дозволяє змінити картину і вивести компанію на новий рівень.

ЧИТАТЬ