SILLANIUM - рішення для найкращих!


Ми, компанія Сілланіум, є партнерами САБ. Протягом 15 років наші спеціалісти займаються продажем, впровадженням та доробкою систем автоматизації бізнесу та продуктів "BAS" на підприємствах міста Харкова.

Нашими улюбленими клієнтами і партнерами є такі компанії, як ФРУНЗЕ, СТАРТЕРОК, РЕАЛПАКС, ХАРТРОН, НАША ОЛІЯ, ФАБРИКА МИЛОВАРЕННИХ ТРАДИЦІЙ, ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ, СПУТНИК та ін.

На ринку склалася така ситуація, що всі дуже схожі один на одного. Дуже часто вони, хоч і не всі, грішать невиконанням термінів робіт та недостатньою увагою до своїх клієнтів. Усі мають схожі сайти, однакові описи продуктів, що написані складною технічною мовою, однаковий набір послуг, проводять однакові семінари – список можна продовжувати довго.

Ми не говоримо, що ми кардинально від усіх відрізняємось і найкращі, але ми хочемо і намагаємось відрізнятися. Ми будемо намагатися змінювати підхід до роботи на цьому ринку, щоб клієнт не відчував себе покинутим, а завжди отримував відповідь на своє запитання. Ми будемо підвищувати якість і кількість послуг, щоб кожен клієнт знайшов найбільш прийнятний для нього варіант.

 З того, що нам вдалося привнести на ринок, можна виділити наступне:


 Ми завжди вказуємо адекватні терміни проєктів, навіть якщо вони не подобаються клієнтам. Проте ми вказуємо саме їх, оскільки зможемо їх витримати. Ми не бачимо сенсу догодити клієнту зараз, щоб потім його засмутити.

 Ми завжди передзвонюємо нашим клієнтам. Якщо клієнт залишив заявку на сайті, телефонував у неробочий час або в той момент, коли всі менеджери зайняті – ми завжди йому передзвонимо. Ми ніколи не кидаємо своїх клієнтів наодинці з їхніми проблемами.

 Ми завжди доводимо проєкт до кінця, навіть коли це не вигідно. Скільки ви чули історій: «Нам налаштовували-налаштовували, допилювали-допилювали програмісти з фірми N, але так нічого і не працює»? Ми їх чули багато, і 93% тих клієнтів, які нам це говорили, тепер обслуговуються у нас.