У НАС СІМЕЙНА КОМПАНІЯ, В ОСНОВІ ЯКОЇ ЛЕЖИТЬ ДОСВІД І ЦІННОСТІ

ПОСЛУГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ ІНТЕГРУЮТЬ РІЗНОМАНІТНІ СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ: БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК, ТОРГІВЛЯ, ВИРОБНИЦТВО, ОБЛІК ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА КАДРОВИЙ ОБЛІК, ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК, УПРАВЛІННЯ ЗАПАСАМИ, УПРАВЛІННЯ ПРОДАЖАМИ І ЗБУТОМ, БІЗНЕС-АНАЛІТИКА ТА ІНШІ

ВІКТОР ЦОЙ
ЗАСНОВНИК КОМПАНІЇ

Саме рання любов до комп’ютерів привела мене на посаду програміста – на завод з мінімальною зарплатою, але з можливістю багато чому навчитись. Далі було вивчення різних напрямків: налаштування серверів, адміністрування баз даних, робота з великими масивами даних, і, звичайно ж, управління проєктами. Через деякий час я був уже керівником ІТ-відділу в великій іноземній компанії. Після – партнером однієї з компаній, пов’язаної з програмами BAS.

КЛЮЧОВІ КОМПЕТЕНЦІЇ
 • ♦ Програмування
 • ♦ Управлінський облік
 • ♦ Структурування бізнес-процесів
 • ♦ Фінанси та економіка підприємств
 • ♦ Налаштування серверів, адміністрування баз даних
 • ♦ Структурування та робота з масивами даних
НАДІЯ ЦОЙ
УПРАВЛЯЮЧИЙ ПАРТНЕР

Все моє свідоме життя пов’язане з обліком. Я – бухгалтер за професією, і цим все сказано. Однак в далекому 2011 році перейшла на нову посаду, пов’язаною з аналітикою – проєкт з впровадження ERP-системи на базі Oracle. В проєкті я відповідала за напрямок «Планування і виробництво». Далі – проєкт з впровадження програми Управління виробничим підприємством. Згодом – робота аналітиком в одній з компаній, пов’язаній з програмами BAS.

КЛЮЧОВІ КОМПЕТЕНЦІЇ
 • ♦ Бухгалтерський та податковий облік
 • ♦ Фінансовий облік
 • ♦ Управлінський облік
 • ♦ Економіка підприємств
 • ♦ Організація та структурування бізнес-процесів
 • ♦ Планування і виробництво

КЛЮЧОВІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ

Принципи, на які спирається наша компанія, дозволяють досягти мети найкоротшим шляхом і при цьому забезпечити максимально комфортні умови для клієнтів

Впровадження програми не повинно заважати робочому процесу компанії. Тому ми працюємо в той час, коли зручно співробітникам і керівництву компанії: потрібно працювати ввечері чи в вихідні - значить будемо працювати так.

Це досить важко, особливо на етапі впровадження, так як впровадження системи так чи інакше є болючим процесом, в якому беруть участь багато співробітників вашої фірми. Наша мета зробити так, щоб ваша компанія не була паралізована. Адже в період, коли сама програма і робота в ній ще не відпрацьована, потрібні консультації і коригування.

Все нове потребує не тільки базового навчання співробітників, але і напрацювання в них особливих звичок. Все це вимагає часу і терпіння, але найголовніше - можливості консультації з розробниками, тобто з нами.

Якщо, наприклад, бухгалтер звик працювати певним чином, то йому прийдеться не просто змінити методику роботи (ведення обліку, наприклад), але і змінити свої погляди на роботу. Простими вказівками цього не добитись. Ми розуміємо це, і стараємося не просто розказати, а допомагати спеціалістами компанії сприйняти нову систему.

В світі немає ідеальних систем. Так і будь-яка програма може мати огріхи. Здебільшого продавці не повідомляють про це клієнта, а в результаті страждає діло. Ми вважаємо, що керівник компанії має право знати про всі "слабкі" місця програмних розробок, якщо такі мають місце.

На жаль, часто ідеї клієнтів протирічать законодавству чи бізнес-інтересам самого власника/директора. Ми знаємо, що представники інших компаній вважають кращим не спорити з клієнтом, але ми діємо інакше...Думка замовника враховується, коли думка не протирічить його ж бізнес-інтересам. В іншому випадку ми обговорюємо питання до того моменту, поки або клієнт не переконає нас, або ми не переконаємо клієнта.